Imprezy integracyjne

Imprezy integracyjne jako element szeroko pojętego zarządzania zasobami ludzkimi poprzez konsolidację zespołu pracowniczego, wciąż cieszą się dużym zainteresowaniem. My również chcemy wyjść naprzeciw temu trendowi i ułatwić firmom działania integracyjne. W naszej - ciągle powiększającej się ofercie - znajdą Państwo mnóstwo możliwości. Wiele firm wybiera paintball, ale to bynajmniej nie jedyna możliwość. W ramach integracji możemy zorganizować spływ kajakowy albo wycieczkę stateczkiem. Często taki spływ kończy się piknikiem na wolnym powietrzu. Można też ograniczyć się do pikniku. Mamy w ofercie pieczenie kiełbasek, pieczenie prosiaka, a nawet strusia! Zapewniamy pełny catering. Z racji bogactwa przyrody, jakie otacza nas w Borach Tucholskich, możemy przygotować zawody wędkarskie lub konkurs dla grzybiarzy.


Prócz imprez integracyjno-rozrywkowych zajmujemy się także organizacją konferencji i zjazdów w oparciu o posiadane zaplecze, jakiego wymagają takie wydarzenia. Dodatkowym atutem w typ wypadku będzie dotlenienie w borach, co na pewno przełoży się na lepsze zrozumienie prezentowanych zagadnień i więcej kreatywnych rozwiązań w przyszłości.

Jako firma z szerokimi horyzontami cięgle się rozwijamy i szukamy nowych pomysłów, dlatego zapewne nasza oferta z czasem będzie jeszcze bogatsza.

 

Proponujemy:

  • paintball
  • organizacja zawodów wędkarskich 
  • spływ kajakowy
  • wycieczka stateczkiem 
  • biesiady, grill i ogniska (kiełbaski, pieczony prosiak ,pieczony struś, wędzony pstrąg)
  • pełny catering podczas imprezy
  • zaplecze konferencyjne


Wszystko odbywa się w miejscu o wyjątkowych walorach turystyczno-przyrodniczych wśród pięknych lasów, rzek i jezior.

top
© 2012-2021 by Patex Tleń. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projektowanie stron www