Stanica Wodna PTTK

CENNIK SEZON 2021
NOCLEGI

DOMEK DREWNIANY 5 OSOBOWY BEZ ŁAZIENKI
(przy rezerwacji jednej nocy 300 zł

nie dotyczy weekendówkaucja 300 zł)

200zł/doba

500zł/weekend

DOMEK MUROWANY 5 OSOBOWY Z ŁAZIENKĄ
(przy rezerwacji jednej nocy 400 zł

nie dotyczy weekendów kaucja 300 zł)

300zł/doba

650zł/weekend

DOMEK MUROWANY 5 OSOBOWY Z ŁAZIENKĄ I ANEKSEM KUCHENNYM

(kaucja 400 zł)

350zł/doba

750zł/weekend

  

 DOMEK MUROWANY

2 OSOBOWY

 

 140/doba

DO CENY DOLICZAMY OPŁATĘ ZA ZUŻYTĄ ENERGIĘ ELEKTRYCZNĄ W TRAKCIE POBYTU WG WSKAZAŃ LICZNIKA (1kW/h–1zł)
PARKOWANIE AUTA 5zł/doba
POBIERAMY OPŁATĘ PARKINGOWĄ OD OSÓB NIEZAMELDOWANYCH, PRZEBYWAJĄCYCH NA TERENIE STANICY WODNEJ (opłata wjazdowa) 5zł/doba

OPŁATA ZA PSA LUB KOTA 
(na terenie Stanicy Wodnej pies prowadzony jest na smyczy)

na czas pobytu w domku pobierana jest kaucja 200zł

10zł/doba
POLE NAMIOTOWE

OSOBA W NAMIOCIE 20zł os/doba

PRZYŁĄCZE ELEKTRYCZNE (DO NAMIOTU)

W terminie maj czerwiec wrzesień 20 zł/doba

15zł/doba
PARKOWANIE AUTA 5zł/doba


POLE KEMPINGOWE

SAMOCHÓD KEMPINGOWY / PRZYCZEPA KEMPINGOWA USTAWIENIE 30zł/doba
OSOBA 10zł/doba
PRZYŁĄCZE ELEKTRYCZNE (DO NAMIOTU)
(w terminie maj i czerwiec wrzesień 20 zł/doba)
15zł/doba
PARKOWANIE AUTA 5zł/doba

DZIECI DO LAT 4

BEZPŁATNIE


0FERTA

NA TERENIE STANICY WODNEJ PTTK TLEŃ  OFERUJEMY PAŃSTWU:
- WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU WODNEGO
- PLAŻĘ NIESTRZEŻONĄ
- BAR / GASTRONOMIĘ
- PEŁEN WĘZEŁ SANITARNY, NATRYSKI Z CIEPŁĄ WODĄ
- BOISKO DO SIATKÓWKI

ORGANIZUJEMY:

WCZASY INDYWIDUALNE I WEEKENDY, AKTYWNY WYPOCZYNEK DZIECI I MŁODZIEŻY OBOZY I ZIELONE SZKOŁY, IMPREZY REKREACYJNE I INTEGRACYJNE DLA FIRM, ZAKŁADÓW PRACY, INSTYTUCJI, PRZYJĘCIA OKOLICZNOŚCIOWE, OGNISKA  GRILL, PIECZENIE PROSIAKA, BIESIADY... ZAPEWNIAMY PEŁNĄ OBSŁUGĘ  ORAZ WYŻYWIENIE.

DLA LUBIĄCYCH DOBRĄ ZABAWĘ I AKtYWNY WYPOCZYNEK ZORGANIZUJEMY:

SPŁYW KAJAKOWY RZEKĄ WDĄ. TO FASCYNUJĄCA PRZYGODA  DAJĄCA MOŻLIWOŚĆ PODZIWIANIA BOGATEJJ PRZYRODY TERENU WDECKIEGO PARKU KRAJOBRAZOWEGO.

PAINTBALL - GRA INTEGRACYJNA, WSPANIAŁA FORMA ZDROWEJ RYWALIZACJI, DOBRA ZABAWA, POLECAMY PRZY GRUPACH JUŻ OD 6 OS.


ZAPRASZAMY WSZYSTKICH WĘDKARZY I GRZYBIARZY

RZEKA PŁYNĄCA PRZEZ MALOWNICZE TERENY BORÓW TUCHOLSKICH, WRAZ Z ZALEWEM ŻURSKIM I JEZIOREM MUKRZA OFERUJE ATRAKCYJNE  ŁOWISKA WĘDKARSKIE. W WODACH TYCH MOŻEMY LICZYĆ NA ZŁOWIENIE TAKICH RYB JAK: PŁOĆ, LESZCZ, LIN, KARP, SZCZUPAK, OKOŃ, SANDACZ, SUM, TROĆ JEZIOROWA, PSTRĄG,

LASY BORÓW TUCHOLSKICH OBFITUJĄ TAKŻE W LICZNE GATUNKI GRZYBÓW TAKIE JAK: BOROWIK SZLACHETNY, PODGRZYBEK, KURKA, KANIA I WIELE INNYCH. ZAPRASZAMY NA WIELKIE GRZYBOBRANIE JESIENIĄ.


Regulamin

STANICY WODNEJ PTTK „ PATEX” w Tleniu, ul. Sosnowa 3

1. Ośrodek świadczy usługi krótkotrwałego zakwaterowania bez dodatkowych świadczeń wymaganych w obiektach hotelowych i jest otwarty w oznaczonych terminach 24 godziny na dobę.

2. Doba hotelowa rozpoczyna się w dniu przyjazdu o godz. 15.00, kończy w dniu Wyjazdu o godz. 10.00.

3. Po przyjeździe do Ośrodka należy okazać ważny dokument tożsamości (dowód osobisty) i przedstawić go administratorowi Ośrodka celem dokonania formalności związanych z pobytem w Ośrodku.

4. Do korzystania z usług na terenie Ośrodka upoważnia dokonana wcześniej rezerwacja z wniesioną na jej potwierdzenie zaliczką, zgodnie z ustalonymi warunkami rezerwacji, oraz uregulowanie różnicy pomiędzy zaliczką a pobytem w terminie ustalonym z osobą rezerwującą, najpóźniej do 10 dni przed przyjazdem. Nie wpłacenie w powyższym terminie jest równoznaczne z rezygnacją z pobytu.

5. Cena pobytu nie uwzględnia opłaty miejscowej pobieranej przy czynnościach meldunkowych, a przekazywanej na konto Gminy oraz innych opłat dodatkowych ustalonych podczas rezerwacji.

6. Wykonanie usługi polega na przekazaniu czystego i wysprzątanego domku lub pokoju gotowego do użytkowania i następuje poprzez przekazanie jednego kompletu kluczy oraz informacji o wyposażeniu wraz ze stanem technicznym pomieszczeń w obecności personelu Ośrodka.

7. Oddanie domku lub pokoju przez klienta w dniu wyjazdu następuje na zasadach takich jak podczas wydawania domku lub pokoju do użytkowania, określonych w pkt. 6 niniejszego regulaminu.

8. Każda zmiana terminu przyjazdu lub wyjazdu(np. późniejszy przyjazd lub wcześniejszy wyjazd, rezygnacja z pobytu) nie upoważnia do zmniejszenia kosztów pobytu i zwrotu jakichkolwiek środków pieniężnych.

9. Nieuzgodnione z recepcją pozostanie na terenie Ośrodka po godz. 10.00 (ostatniego dnia pobytu) powoduje konieczność opłacenia należności za następną dobę i nie gwarantuje możliwości przedłużenia pobytu.

10. Wszelkie usterki wynikłe w trakcie użytkowania domku lub pokoju należy zgłaszać na bieżąco personelowi Ośrodka.

11. Uwagiwniesione po zakończeniu świadczenia lub w dniu wyjazdu nie będą rozpatrzone.

12. Za uszkodzone lub zagubione przedmioty oddane do użytkowania wczasowicze ponoszą pełną odpowiedzialność materialną.

13. Szkody wynikające z nieprawidłowej eksploatacji wynajmowanych pomieszczeń powstałe z winy korzystających z obiektu rozliczane są na miejscu tj. podczas pobytu, według ustalonych kwot przez personel Ośrodka które wystarczą na pokrycie kosztów eksploatacji, naprawę uszkodzenia lub zakup zagubionej rzeczy.

14. Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione w domkach lub pokojach przedmioty wartościowe i środki pieniężne, dlatego należy zachować należytą staranność związaną z zamykaniem okien i drzwi w momencie opuszczania domku lub pokoju.

15. Na terenie Ośrodka należy zachować ciszę nocną w godzinach od 22.00 do 7.00 rano z wyjątkiem organizowanych przez sam Ośrodek imprez wcześniej zapowiedzianych i ogłoszonych.

16. Osoby zakłócające spokój, nieprzestrzegające pkt. 28 i 30 regulaminu, lub korzystające z powierzonego mienia w sposób niezgodny z regulaminem w Ośrodku mogą być z niego usunięte bez prawa do jakiegokolwiek zwrotu poniesionych wcześniej opłat i wszelkich odszkodowań.

17. W obiekcie zabronione jest:
– zakłócanie spokoju, np. wykonywanie lub odtwarzanie głośnej muzyki bez zgody kierownictwa Ośrodka(lub w trakcie ciszy nocnej)
– takie zachowanie gości i osób korzystających z usług Ośrodka, które rażąco może zakłócać spokojny pobyt innym gościom

18. Ośrodek zastrzega sobie prawo do odmowy zakwaterowania osobom:
– będącym pod widocznym wpływem alkoholu lub środków odurzających,
– które zachowują się agresywnie, w sposób powszechnie uznany za wulgarny.

19. Osoby niebędące klientami Ośrodka mogą przebywać na terenie Ośrodka wyłącznie do godz. 22.00.

20. Zezwolenie na pobyt psów w Ośrodku możliwe jest jedynie po zgłoszeniu tego faktu i otrzymaniu zgody podczas rezerwacji oraz ostatecznie podczas przyjazdu i weryfikacji danego zgłoszenia przez administratora Ośrodka z dokonaną wcześniej rezerwacją za dodatkową dopłatą i kaucją zwrotną przy rezerwacji domku w kwocie 200 zł. Właściciele zobowiązani są do posiadania aktualnej książeczki szczepień psa, sprzątania nieczystości oraz wyprowadzania zwierząt na spacery poza teren Ośrodka. Na terenie Ośrodka zwierzęta należy utrzymywać wyłącznie na smyczy I z kagańcem. Właściciele zwierząt ponoszą za nie pełną odpowiedzialność odszkodowawczą oraz materialną.

21. Parkowanie wyłącznie na miejscach parkingowych wyznaczonych do tego celu.
– do jednego domku lub pokoju przypisane jest jedno miejsce parkingowe
– właściciel kolejnego samochodu przypadającego na jeden domek lub pokój winien uiścić dopłatę.

22. Pobyt dzieci i młodzieży do lat 18 w Ośrodku dozwolony jest jedynie pod opieką osób dorosłych.

23. Dodatkowa osoba w domku/pokoju ponosi opłatę wg cennika na dany sezon.

24. Goście ośrodka ponoszą opłatę dodatkową eksploatacyjną za prąd wg cennika na dany sezon

25. Ośrodeknie nie odpowiada za niedogodności spowodowane z przyczyn od niego nie zależnych, np. przerwy w dostawie prądu czy wody itp.

26. W przypadku opuszczenia Ośrodka pojazdem po godz. 22.00, należy zgłosić ten fakt administratorowi Ośrodka.

27.

a) w przypadku rezygnacji z usługi w terminie do 30 dni przed planowanym przyjazdem potrącone będą koszty manipulacyjne w wysokości 100zł

b) w przypadku rezygnacji z usługi w terminie poniżej 30 dni przed planowanym przyjazdem kwota płacona na poczet rezerwacji nie podlega

zwrotowi

c) w przypadku rezygnacji z pobytu w trakcie jego realizacji, ośrodek nie dokonuje zwrotu opłat za poniesione świadczenia.

28. Zabrania się korzystania w domkach z własnych urządzeń elektrycznych, butli gazowych, rozpalanie ogniska poza miejscami wyznaczonymi oraz używania środków pirotechnicznych, lampionów szczęścia, petard itp. W przypadku niezastosowania się do powyższego mają zastosowanie przepisy pkt. 16

29. Wszelkie odpady z domków należy umieszczać jedynie w kontenerach znajdujących się w wyznaczonych miejscach na terenie Ośrodka.

30. W domkach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu.

31. Regulamin Ośrodka podaje się do wiadomości poprzez zamieszczenie:
– na stronie internetowej  www.patextlen.pl
– w drodze indywidualnego zapoznania się przez klienta przy czynnościach rezerwacyjnych

32. Regulamin niniejszy zatwierdzony został przez właściciela, kierownictwo i pracowników Ośrodka i obowiązuje od dnia 1.01.2013r.

33. Goście korzystający z usług Ośrodka zobowiązują się przestrzegać postanowień niniejszego regulaminu

top
© 2012-2021 by Patex Tleń. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projektowanie stron www